Нові надходження за грудень 2020 року

Негрино Том

         JavaScript / Том Негрино; пер. с англ. А. Павлова ; ред. Р. Росман. -М. : НТ Пресс, 2007. -544 с. -(Сер. “Quick Start”). –ISBN 5-477-00390-1

Пропонована вашій увазі книга містить вступний курс по одному з найпопулярніших мов програмування, який застосовується в Web-дизайні на стороні клієнта, – JavaScript. Книга досить докладно знайомить читача з основними особливостями програмування.


Ленгсторф Джейсон

         PHP и JQuery для профессионалов / Джейсон Ленгсторф; ред. Е. Давидян ; пер. с англ. А. Гузикевич. -М. : И. Д. Вильямс, 2011. -352 с. : іл. –ISBN 978-5-8459-1693-8

У книзі ви знайдете все необхідне для того, щоб приступити до розробки потужних веб-додатків на основі jQuery, AJAX і об’єктно-орієнтованих засобів PHP. Дотримуючись наведених у книзі рекомендацій, ви в короткі терміни навчитеся застосовувати передові методи розробки PHP-додатків, поєднуючи їх з інструментами jQuery для створення користувацьких інтерфейсів з високим ступенем інтерактивності.

У процесі роботи над прикладом програми, що грає роль центрального проекту в цій книзі, ви вивчите основи об’єктно-орієнтованого програмування на PHP і придбаєте достатні навички роботи з бібліотекою jQuery, навіть якщо ви абсолютний новачок в цій області.


Нэш Трей

         С # 2008 : ускоренный курс для профессионалов / Трей Нэш; пер. с англ. Н. Мухина ; ред. Ю. Артеменко. -М. : Вильямс, 2008. -576 с. : іл. –ISBN 978-5-8459-1377-7

Книга провідного спеціаліста в області технологій. NET являє собою інтенсивний курс з новітньої версії мови C #, що втілила в собі важливі доповнення і пропонує середу, в якій функціональне програмування може органічно переплітатися із звичайним стилем імперативного програмування C #. Ця книга може служити як коротким навчальним посібником, так і  довідником. Ви швидко освоїте синтаксис C #, вивчаючи, як середовище CLR спрощує вирішення багатьох завдань програмування.


Слик Бет

         Norton Utilities 8 для “чайников” / Бет Слик; ред. М. Николаева ; пер. Е. Дериевой. -К. : Диалектика, 1995. -272 с. : іл. –ISBN 5-7707-2144-8

У книзі описується один з найпопулярніших пакетів сервісних програм – Norton Utilities, істотно доповнений і перероблений у версії 8, особливо по частині Windows-додатків. Легкий та доступний стиль викладу допоможе навіть новачкам швидко розібратися з цим інтелектуальним пакетом і ефективно його використовувати в повсякденній роботі.


Гудмэн Джонс

         Секреты жесткого диска / Джонс Гудмэн; ред. Л. Важенина. -К. : Диалектика, 1994. -256 с. : іл. –ISBN 5-7707-6513-5

У книзі розкрито безліч секретів відновлення вінчестерів SATA і IDE з дефектами магнітного шару і логічними порушеннями в структурі розділів. Показано, як своєчасно виявляти появу несправностей на вінчестерах і повністю виправляти дефекти жорстких дисків без втрати раніше накопиченої інформації, зберігати образи операційних систем і відновлювати їх на будь-яких розділах інших вінчестерів свого комп’ютера, в повній мірі захищати інформацію від впливу вірусів. Описано мінімізований склад програмного забезпечення для ремонту і тестування вінчестерів в домашніх умовах без розтину корпусу жорсткого диска. Наведено безліч прикладів відновлення вінчестерів з докладними описами процесів усунення дефектів. Всі рекомендації перевірені експериментально на великій кількості вінчестерів.


Парижский С. М.

         РНР. Теория и практика / С. М. Парижский; гл. ред. Ю. Шпак. -К. : МК-Пресс, 2006. -384 с. –ISBN 966-8806-23-9

 Містить компакт-диск.

У цій книзі показані прийоми створення різних сценаріїв на РНР. Викладений матеріал буде цікавий як початківцям програмістам, так і тим, хто вже має певний досвід розробки PHP-сценаріїв. Читач, який абсолютно незнайомий з РНР легко навчиться азам програмування.

[object Object]
248 Переглядів
Вибрати мову сайту »