Турбота про себе та своє здоров’я

2012 рік, оголошений в Україні «Роком спорту та здорового способу життя», має стати переломним у популяризації рухливого способу життя і зміни ставлення українців до занять фізичною культурою та спортом.

Питання здоров’я населення, поліпшення демографічної ситуації – це питання державної безпеки в країні. Адже темпи вимирання населення продовжують перевищувати темпи народжуваності.

На сьогодні в Україні проживає близько 14,5 млн людей віком 14–35 років – це ⅓ населення країни. При цьому близько 65% молоді вживають алкоголь, майже ½ юнаків та ⅓ дівчат палять. На цьому тлі спортом займається всього 13% населення, тоді як у країнах Скандинавії – близько 85%.

На популяризацію здорового способу життя, протидію згубним звичкам та попередження інфекційних захворювань серед молоді націлені зустрічі у бібліотеці.

Студентам ВПУ № 9 та коледжу економіки і права імені М. П. Сая  представник Благодійного фонду «Повернення до життя», Любомирова Ольга Олексіївна розповідала про важке інфекційне захворювання, спричинене вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ), який вражає імунну систему людини, знижуючи при цьому протидію організму захворюванням. Про джерела інфекції, симптоми, діагностику та профілактику захворювання присутні переглянули фільм.

Лікарі обласного шкірно-венеричного диспансеру Гавриленко Л.С. та                        Стригачова І.В. інформували молодь про сучасні інфекційні хвороби, які передаються переважно статевим шляхом, і зазначили,  що від подібних  захворювань  страждають   однаковою мірою як чоловіки, так і жінки.

Наприкінці зустрічі молодь отримала інформаційні буклети «Як убезпечити себе від інфекційних хвороб» та запобіжні засоби від  Благодійного фонду «Повернення до життя».

[object Object]
483 Переглядів
Вибрати мову сайту »