Книга «Є і буде» – відтепер і в нашій бібліотеці!

Шановні користувачі! Нагадуємо, що на офіційному сайті бібліотеки ви можете познайомитися із електронними версіями книг наших місцевих авторів за цим посиланням: https://lib.kr.ua/?page_id=21054

А зовсім нещодавно фонд нашої бібліотеки поповнився новим виданням – книгою Максима Ускова «Є і буде». Її передав до фонду Олег Усков – батько автора. На жаль, за збігом обставин, книга молодого й талановитого юнака вийшла посмертно.

До збірки «Є і буде» ввійшли два твори: повість «Аня і містечко» та роман «Є і буде».

Відкриває книгу повість «Аня і містечко». Ця повість у 2000 році була відзначена на обласному літературному конкурсі ім. Валерія Гончаренка. Інший твір – роман «Є і буде» – у 2004 році був серед номінантів на Міжнародному літературному конкурсі «Коронація слова».

Збірка прозових творів Максима Ускова вражає глибиною та філософічністю. Їх автор написав ще в юнацькому віці, проте багато хто з читачів відзначає «зрілість» поглядів автора, вміння побачити і правдиво зобразити внутрішній світ головних героїв. Це стосується як заробітчанки Ані, яка вирушила на заробітки до Канади (повість «Аня і містечко»), так і наших військових у романі «Є і буде».

У романі «Є і буде» письменник із гіркотою відзначає як на чужій війні деформуються моральні цінності військовослужбовців та що відбувається з тими, хто попри все залишається Людиною. Є у творі і відсилки до «Божественної комедії» Данте Аліг’єрі, майстерно зображені зовсім юним автором на початку роману.

Із електронною версією книги читачі можуть познайомитися за цим посиланням: https://lib.kr.ua/?page_id=21054, перейшовши за алфавітним покажчиком до літери «У».

Також збірку «Є і буде» Максима Ускова вже зараз можна взяти у відділі абонементу нашої бібліотеки.

0
[object Object]
24 Переглядів