“Video Set from Americans” (Відео-сет від американців)

Раді повідомити Вам, шановні користувачі, про новий формат розмовного клубу англійської мови “SpeakUp” – “Video Set from Americans”. Наші гарні друзі зі Сполучених штатів Америки радо погодилися допомагати Вам у вивченні англійської мови. Вас будуть радувати тематичні підбіркі від колишніх волонтерів Корпусу миру, викладачів та науковців.

Вивчення граматики для Вас є складним та нудним процесом? Ви вважаєте, що це “суха” мова? У наших відео Ви зможете знайти величезну кількість “живих” граматичних структур, фразових дієслів та лексики, які допоможуть Вам не тільки підвищити свій рівень, але й розмовляти, як носій мови. Перегляди відео також допоможуть Вам вдосконалювати розуміння іноземної мови на слух.

Переваги цього різновиду роботи над граматикою в тому, що Ви можете самі обирати ті вислови та слова, які цікаві саме Вам. У будь-який момент, коли чуєте цікавий і невідомий Вам вислів або слово, можна зупинити відео та розібратися із його значенням та вживанням. Наприклад, почувши нове для себе слово, можна спробувати знайти його значення із контексту, перевірити його написання в субтитрах, а потім звірити Ваш варіант розуміння значення цього слова із тим, яке подається, наприклад, у Cambridge Dictionary. Там же можна знайти й синоніми до обраного слова, переглянути приклади його використання тощо.

А як щодо субтитрів? Чи потрібно включати субтитри? Якщо Ви вивчали англійську в школі чи маєте базові знання – субтитри Вам не потрібні. Звісно, можна вмикати англійські субтитри, коли переглядаєте відео, але, якщо Ваш рівень Intermediate і вище – старайтеся вимикати їх. (У вкладенні screenshot з інструкцією як увімкнути субтитри).

Не секрет, що вивчення англійської мови за улюбленими фільмами i серіалами є теж ефективним методом удосконалення та підвищення власного рівня володіння мовою. Тож іноді до Вашої уваги будемо пропонувати фільми мовою оригіналу.

Нехай задоволення від перегляду поєднується з користю та досягнутими результатами! Перше відео від нашого друга із США – Джефа Шліпера з міста Олімпія, Вашингтон.

P.S. Нагадуємо, що у новому році, для користування послугами книгозбірні, кожен читач повинен перереєструватися у будь-якому відділі бібліотеки (вартість переєстрації 12 гривень, запису до бібліотеки 15 грн.). Це Ви зможете зробити одразу після локдауну.

Vocabulary notes:
To spend time – проводити час
over the years – за роки
conversation club – розмовний клуб
earlier – раніше
state – штат
i have got my jacket on – я вдів мій піджак
to take a walk – пройтися
kitchen – кухня
little spot – невеличке місце
dining room – обідня кімната
Ozzy – кличка собаки
living room – вітальня
light enough – достатньо світла
outside – надворі
pretty quiet – достатньо спокійно
countryside – сільська місцевість
neighborhood – околиці, сусіди
still Christmas lights up – до сих пір горять різдвяні вогники
here we are – ми на місці
we get a lot of rain here – в нас дуже дощить тут ( у цій місцевості)
not to much snow – не багато снігу
mountains – гори
fortunately – на щастя
reasonably – помірно
 return – повертатися
pandemic – пандемія
looking forward – з нетерпінням
vaccine – вакцина
Barbara – ім’я його жінки
Next month – наступного місяця
home away from home – тут другий дім (дім далеко від дому)
anyway – так чи інакше
helpful – корисно
to have a chance to talk to you – мати можливість поговорити з вами
digital media – цифрові носії інформації

0
[object Object]
46 Переглядів