Як вижити тварині без догляду людини

11 лютого в рамках кіноклубу «DOCUDAYS UA»відбувся показ документального фільму «Укриття» режисерки Анастасії Максимчук.

Фільм розповідає про зоозахисника і доґхантера, які стикаються в невидимій війні за визначення поняття людяності в країні, де занадто часто громадяни змушені діяти замість уряду.

Дуже часто безпритульні тварини, особливо коти та собаки, опиняються на вулиці через безвідповідальність людей та їх жорстокість. Тваринам притаманний інстинкт мисливця та охоронця, тому іноді вони проявляють агресію і нападають на людей через страх, біль, голод або хворобу.

Мінімальна кількість тварин на вулицях недостатньо контролюється державними структурами, хоча маємо Закон України «Про захист тварин від жорстокого поводження».

Зоозахисники намагаються влаштувати тварин із вулиць «в добрі руки», збирають кошти для приватних притулків, проводять акції на захист тварин.

В той же час, догхантери з власноï ініціативи займаються винищенням бродячих псів у містах. Свої дії вони пояснюють бажанням убезпечити себе та близьких від нападів та очистити міста від переносників хвороб і паразитів.

Переглянувши фільм, учасники висловили своє відношення до діяльності зоозахисників та догхантерів, поділилися досвідом допомоги безпритульним тваринам.

[object Object]
228 Переглядів
Вибрати мову сайту »