Літературні експромти від майстрів пера

21 лютого відбулося засідання літературного клубу «Ліра», присвячене літературним експромтам.

Експромт – це прозовий або віршований твір, створений без підготовки, попереднього обдумування.

Під час засідання літературного клубу «Ліра» присутні мали змогу познайомитися із буриме – одним із видів літературних експромтів – і попрактикуватися у його створенні.

Так, учасникам клубу «Ліра» та запрошеним відомим авторам було запропоновано придумати вірш про щастя із використанням фразеологізмів та сталих висловів, створити оригінальне привітання жінкам та написати вірш-експромт, використовуючи слова, які кожен учасник придумав для себе та інших.

Це завдання було з непростих, адже зробити цілісний і неповторний вірш із зовсім випадкових слів у обмежений проміжок часу зможе не кожен. Проте майстрам пера це завдання було до снаги. Тож, врешті, ми отримали чимало чудових віршів, а результат здивував навіть самих авторів.

Серед написаних віршів-експромтів були і пейзажні поезії, і філософські роздуми, і гумористичні замальовки. Проте найцікавішим фактом було те, що усі вони були присвячені Лесі Українці.

Приємно, що на заході також лунала поезія Лесі Українки у виконанні відомих місцевих авторів: Олександра Косенка, Елеонори Бельської, Олени Надутенко, Миколи Барабулі, Антоніни Царук, Василя Бондаря, Володимира Курченка та учасників літературного клубу «Ліра»: Марини Єрмолаєвої, Василя Левицького, Світлани Ніколаєвської та Лесі Міронової.

IMG_0139
IMG_0145
IMG_0147
IMG_0164
IMG_0151
IMG_0143
Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
+1
[object Object]
20 Переглядів