Нові надходження за лютий 2021 року

Сердюк Маша  Волт Дісней / Маша  Сердюк; ред. В. Вздульська ; худож. І. Рудовська. –К.: Агенція “ІРІО”, 2020. –112 с.: кол. іл. – (Сер. “Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей”).

Серія «Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей» – це унікальний проєкт, який сприяє якісному дозвіллю батьків і дітей. Книжки серії написано в захопливій і доступній формі, що робить процес читання улюблененим і корисним дозвіллям. Діти поринають у неймовірні пригоди персонажів та відкривають для себе життя головних героїв – видатних особистостей в історії людства.

 Волт Дісней мріяв стати художником, про парк розваг та велику родину. На нього чекатиме чимало випробувань. Він подолає знущання батька та бідність. У шістнадцять років піде добровольцем на війну. Втратить роботу, бізнес та права на анімаційного героя. Проте одного дня всі його мрії здійсняться. У Волтера буде все, що потрібно для щастя – велика родина, улюблена справа, надійний друг та мільйони на на рахунку . Завдяки цій книжці ти навчишся вірити у себе і свою мрію, не боятися труднощів та впевнено йти до мети, якою б фантастичною  вона не була.

Для дітей молодшого та середнього шкільного віку.


Рубан Марія Марія Примаченко / Марія Рубан; ред. О. Добряков ; іл. О. Марчишина. -К. : Агенція “ІРІО”, 2020. -128 с. : кол. іл. -(Сер. “Видатні українці”)

Марія Примаченко – видатна українська художниця та справжній мистецький феномен. Історія її успіху – приклад того, що талант, невпинна праця, а головне віра у свою справу перемагають будь-які випробування долі. Перехворівши у дитинстві на поліомієліт,  Марія стала людиною з обмеженими можливостями, через що була змушена залишити школу та до старості ходити на милицях. Однак любов Марії до природи та вміння бачити прекрасне у всьому перемогли й розкрили її талант до малювання.

Вона створила власний світ, із особливою флорою й фауною, що закарбувався в серці кожного,хто бодай раз до нього зазирав. Чудні фантастичні звірі принесли народній майстрині з Болотні світову славу та визнання уславлених митців. Так, через талановиту мисткиню, світові більше відкрилася й Україна. І це тоді, коли доля безжально кидала Марії нові виклики та болісні випробування – важкі операції, місяці лікування в лікарні, загибель коханого на війні, самотнє материнство…

Ця книжка сповнить серця читачів вірою в те, що як людина щось робить від щирого серця, то вона здатна підкорити найвищі вершини. А ще за жодних життєвих перипетій не слід притлумлювати свій поклик серця, адже саме віра у власне призначення робить людину сильнішою за обставини.

Для дітей молодшого та середнього шкільного віку.


Топська Неллі Славетна Марія Заньковецька / Неллі Топська. -К. : КТБ-Альфа, 2020

Книга розповідає про життя славетної актриси Марії Заньковецької, котра стала культовою фігурою вітчизняного театру, – створені нею образи несуть у собі яскраву національну символіку та кращі риси української ментальності. І разом з тим Заньковецьку називають актрисою світового масштабу, бо її сценічні почуття були неповторними у своїй глибинній правді та потрясаючій пристрасті, художній витонченості та щиросердності. Вона не могла жити без сцени і не могла жити без любові, саме тому великій Марії вдалося увічнити не лишень своє високе мистецтво, а й своє болісне кохання.

Видання адресоване дітям середнього та старшого шкільного віку, а також усім, хто цікавиться українською культурою.


Топська Неллі Неперевершена Соломія Крушельницька / Неллі Топська. -К. : КТБ-Альфа, 2020

Книга розповідає про життя великої української співачки Соломії Крушельницької, котра здобула гучне світове визнання. Окрім унікального таланту й чаруючої вроди, вона мала вольовий та рішучий характер, започатковуючи свою життєтворчість власноруч. І через десятки років вражає її неймовірна працездатність, цілеспрямованість і стійкість при будь-яких обставинах. Здавалося, для цієї унікальної жінки не було нічого недосяжного.

Видання адресоване дітям середнього та старшого шкільного віку, а також усім, хто цікавиться українською музичною культурою.

[object Object]
287 Переглядів
Вибрати мову сайту »