Катерина Мацієвська

Щодня відділ мистецтв обласної бібліотеки для юнацтва ім. О.М.Бойченка обслуговує чимало відвідувачів. Приходять різні юнаки і дівчата – і ті, кому треба підготуватись до заняття, і ті, хто глибоко та щиро зацікавлений світом мистецтва. Звісно, щоразу кожен користувач отримує вичерпну консультацію і допомогу щодо свого запиту, але водночас – і можливість долучитися до товариства однодумців, де він зможе вповні розкритися і продемонструвати свій талант.

Одна з тих, хто успішно використовує такий «бонус», – Катерина Мацієвська, студентка 4 курсу факультету дизайну Кіровоградського регіонального інституту управління та економіки. Дівчина володіє різними техніками малювання – графікою, аквареллю, олійними фарбами. Своїми натхненниками вважає Михайла Врубеля та Альфонса Муху. Крім того, Катерина любить ліпити з гіпсу, нещодавно показала себе і в енкаустиці – малюванні воском – під час проведеного нашою бібліотекою IV-го «Фестивалю молодіжної книги на вул. Дворцовій».

За свої двадцять років дівчина випробувала власний талант на багатьох конкурсах, де була гідно поцінована. Судіть самі: два роки поспіль (2002 і 2003) – І-ше місце на Міжнародному фестивалі дитячої та юнацької творчості, присвяченому Всесвітньому Дню Землі в номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» (за роботу «Фея ночі», виконану гуашшю та витинанку «Зоряний дощ»); І-ше місце на конкурсі малюнка, присвяченого естафеті Олімпійського вогню (2004 р.); і найновіша відзнака – 2010 року Катерина отримала диплом І-го ступеня як переможниця Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

Крім того, Катя активно бере участь у заходах бібліотеки. Так, лише за останні три роки разом з факультетом дизайну Кіровоградського регіонального інституту управління та економіки ми провели п’ять таких заходів: «Світ речей», «Неочікувані рішення», «Під впливом емоцій», «Обґрунтована фантазія» та тематичну виставку – до Дня художника. У всіх цих виставках брала участь і Катерина.

З 7 березня у відділі мистецтв діє виставка робіт студентів КІРУЕ «Елементи натхнення», де також є і роботи Катерини.

[object Object]
321 Переглядів
Вибрати мову сайту »