Житло в США

19 березня, як завжди у вечірній час пройшло чергове онлайн-засідання розмовного клубу англійської мови “SpeakUp’. Спікером виступив американець Джеф Шліпер. Темою обговорення цього разу було – житло в США. Джеф підготував цікаву презентацію, під час якої розповів учасникам про види житла, як корінні американці обожнюють “backyard decks” (задні двори) для посиденьок та улюблених барбекю. 

В цікавинку стало вивчення й нових слів для учасників, вони поповнили свій словниковий запас. Багато уваги Джеф приділив обробці та сортуванню сміття в Америці і продемонстрував це у презентації.

 Разом з Джефом ми віртуально поринули в США, на сайт  https://www.zillow.com/ і побачили які саме будинки та квартири існують в Америці та які їх реальні ціни.

 Наступна онлайн-зустріч запланована на 26 березня, 17.00, як завжди на платформі ZOOM. Для підключення: ID 812 5194 0042 Passcode: 887678. Посилання на відео – запис


Warning: unserialize() expects parameter 1 to be string, array given in /var/www/ch1091c002/www/lib.kr.ua/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/ultimate-responsive-image-slider-short-code.php on line 19
[object Object]
184 Переглядів
Вибрати мову сайту »