Життя – театр, а люди – актори

Весна – час пробудження природи й людських почуттів, період оновлення в думках, справах і прагненнях. Людину завжди вирізняло з-поміж інших істот глибоке світовідчуття та потяг до прекрасного, адже її душа прагне яскравих вражень, видовищ, естетичної насолоди. Задовольнити ці потреби покликаний театр, який являє собою не просто вид мистецтва, а виступає цілителем та натхненником.

До Міжнародного дня театру, який відзначається 27 березня, у відділі мистецтв оформлено книжкову викладку «Життя – театр, а люди – актори», на якій представлено книги про зародження театру в цілому та українського театру зокрема.

Бажаючі зможуть більше дізнатися про важливі проблеми українського театру ХХ ст., включаючи розвиток театру на західних землях; про театралів, котрі опинилися в умовах гітлерівської окупації та творчість українських корифеїв.

 Якщо ви цікавитеся життям та творчістю зірки національного українського театру Марії Заньковецької, то книги В. Корнійкука «Марія Заньковецька», Н. Топської «Славетна Марія Заньковецька», Н. Бабанської «Талан: життя та творчість Марії Заньковецької» стануть вам у нагоді.

Про Марка Кропивницького та створення Театру корифеїв ви зможете більше дізнатися із книг В. Шурапова «Марко Кропивницький та його спадкоємці» та «Театр Марка Кропивницького».

Переглянувши викладку, ви зможете знайти також інформацію про Івана Карпенка-Карого, Миколу Садовського, Панаса Саксаганського та інших видатних майстрів сцени.   

Викладка буде цікавою учням, студентам та шанувальникам театрального мистецтва.

164774044_278227050445253_2741494379871546004_n
15
img008_1_7
281224_html_m4ba356e9
unnamed
Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
186 Переглядів
Вибрати мову сайту »