Справжній друг: як його знайти

Дружбу не можна випросити, ні купити, ні силою вирвати. Так писав Григорій Сковорода. Важко з ним не погодитися.

У дружбі найголовніше – вірність та довіра. Ці поняття мають певний взаємозв’зок. Справжній друг – це людина, якій можна довірити будь-яку таємницю і бути при цьому повністю впевненим та спокійним у тому, що вона не буде розголошена.

Друг – це людина, яка буде разом з вами у хвилини радості і смутку, буде щиро радіти успіхам та сумувати через ваші невдачі.

Для того, щоб знайти справжнього друга, не достатньо одного дня. Інколи на пошуки витрачається багато років. Існує вислів: «Дружба – це дорогоцінний камінь, який важко знайти, але дуже легко втратити». Щоб дізнатися, чи це і справді так, працівниками відділу популяризації книги був проведений тренінг «Справжній друг: як його знайти». Учасниками тренінгу були вихованці зразкового хореографічного ансамблю «Надія».

Усі гравці були дуже активними, брали участь у різноманітних вправах: «Мій світ», «Найцінніше у дружбі», «Асоціації», «Поділися з нами своїми думками» та багатьох інших.

Учасники зійшлися на тому, що справжніх друзів людина може мати одного-двох протягом усього життя, знайомих людей – безліч. Щоб мати друзів, треба самому вміти бути другом. Є люди, які «товаришують» з кимось лише заради вигоди. Якщо в тебе є друг, то ти ні в якому разі не повинен шукати будь-якої користі з вашого спілкування.

Вірність, надійність, доброта, здатність до співпереживання – головні якості, якими повинен бути наділений справжній друг.


Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...

Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
11 960 Переглядів
Вибрати мову сайту »