Його величність – театр

Театр ляльок – чарівний світ, дійові особи якого можуть жити упродовж багатьох століть. Кожна лялька, яку бере до рук вправний ляльковод, у будь-який момент здатна ожити і перенести глядача в казковий світ дитинства.

6 квітня у відділі мистецтв в рамках циклу зустрічей «Мистецькі студії» відбулася зустріч з фахівцями Кіровоградського академічного обласного театру ляльок «За лаштунками театру ляльок». Слухачами заходу стали учні Центральноукраїнського наукового ліцею-інтернату.

Зі школярами спілкувалися фахівці театру: актриса Тетяна Ігнатьєва, художниця Тетяна Царюк, керівниця літературно-драматургійної частини Наталія Педько та педагог-організатор лялькового театру Елеонора Мудра. Гості розповіли про зародження театру, чим ляльковий театр відрізняється від усіх інших театрів, про створення декорацій для вистави, етапи виготовлення ляльок та розвиток театрального мистецтва у м. Кропивницькому.

Бібліотекарі підготували для учнів вправу «Знайди пару», виконуючи яку учасники заходу актуалізували свої знання про театр.


Warning: unserialize() expects parameter 1 to be string, array given in /var/www/ch1091c002/www/lib.kr.ua/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/ultimate-responsive-image-slider-short-code.php on line 19
[object Object]
222 Переглядів
Вибрати мову сайту »