Добро там, де ми

21 липня на території Дендропарку міста Кіровограда пройшов II Міжнародний фестиваль «ДоброТи», який був представлений міжнародною громадською організацією «ЛАГОДА».

Протягом дня, а саме з 10:00 до 18-ої години вечора, гості фестивалю мали можливість зануритися в атмосферу справжнього свята, отримати відповіді на хвилюючі питання, взяти участь в лагодах та зарядитися позитивними емоціями. Майстер-класи з орігамі, ляльки-мотанки, каліграфії (ієрогліфів), плетіння оберегу та аквагриму (малюнку на обличчі) не залишили байдужими не лише дітей, а й дорослих. Кожен, хто бажав, міг стати глядачем театральної постановки притчі «О поисках истины» у виконанні Молодіжного театру «Лагода».

Серед сюрпризів, що очікували на гостей, стали незвичайні виставки бібліотек на тему «Книга ДоброТи». Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім. О. М. Бойченка представила добірку кращих книг про добро під назвою «Твори добро, бо ти – людина». Кожен охочий мав змогу присісти у затишному наметі та почитати вподобану книгу. Таким чином, бібліотека запропонувала свій спосіб відпочинку та релаксації.

Приємним моментом стало вручення бібліотекарям книгозбірні книг Анастасії Нових з серії «Сэнсэй. Исконный Шамбалы». До серії увійшли наступні книги: «Сэнсэй-I. Исконный Шамбалы», «Сэнсэй-II. Исконный Шамбалы», «Сэнсэй-III. Исконный Шамбалы», «Сэнсэй-IV. Исконный Шамбалы», «Перекрестье. Исконный Шамбалы», «Эзоосмос. Исконный Шамбалы», «Птицы и камень. Исконный Шамбалы». Ці книги вже чекають на свого читача.


Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
328 Переглядів
Вибрати мову сайту »