«Чорнобиль у нашій пам’яті»

Минуло 35 років від того дня, коли Україну спіткала страшна трагедія – техногенно екологічна катастрофа, спричинена вибухом реактора четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції, яка нанесла непоправної шкоди довкіллю та здоров’ю людей. Її наслідки ще відчують на собі майбутні покоління. Вона вважається найжахливішою катастрофою в історії людства. Жодна статистика не скаже скільки людських доль понівечено Чорнобильським смерчем.

Чорнобиль… Слово це стало символом горя і страждання, покинутих домівок. Кажуть, час лікує. Через 24 тисячі років людство зможе забути про ту «мирну» атомну катастрофу, тому що це – час повного розпаду стронцію й цезію. З них ми прожили лише 35 років…

В стінах книгозбірні презентовано бібліографічний покажчик «Чорнобиль у нашій пам’яті», який інформує про книги, навчальні посібники, брошури та статті з періодичних видань про Чорнобильську трагедію.

Видання складається з п’яти розділів та додатків, які містять відомості про чорнобильську трагедію у фільмах, музиці, відеоіграх та сценаріях заходів.

Присутні переглянули фільм «Чорнобильська трагедія – біль України», поділилися своїми спогадами та враженнями, ознайомилися з новими виданнями, що є в бібліотеці, де висвітлено нові архівні документи про чорнобильську трагедію.

IMG_2006
IMG_2010
IMG_2001
IMG_2002
IMG_2004
Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
+2
[object Object]
55 Переглядів