Відеопоетичний діалог культур

27 квітня у нашій бібліотеці відбувся показ відеопоезій, створених в рамках міжнародного проєкту «Відеопоетичний діалог культур».

Реалізація проєкту «Відеопоетичний діалог культур» стала можливою завдяки підтримці Європейського союзу за програмою «Дім Європи» та партнерських організацій: Агенції сталого розвитку «Хмарочос» та громадської організації «Товариство друзів Нової Гути».

Презентував проєкт його автор – письменник Кирило Поліщук. Він розповів, що за основу відеопоезій було взято вірші 6 польських та 5 українських поетів у взаємних перекладах: Тадеуша Слів’яка, Володимира Свідзінського, Максима Кривцова, Лукаша Яроша, Артема Луценка, Ципріана Каміля Норвіда, Кирила Поліщука, Вероніки Слів’як, Богдана-Ігоря Антонича, Юлії Федорчук, Анни Свірщінської. Всього в рамках проєкту було створено 11 відеопоетичних робіт.

Цікавим є той факт, що музика, начитка віршів та відеосупровід є власним продуктом творчої групи, яка створила мистецький портал «Дефіс»: Кирила Поліщука, Артема Луценка та Ольги Луценко.

Приблизно два місяці знадобилося творчій команді для створення відеопоезій. Кожна з них має особливий, неповторний стиль викладу, кожного разу нову цікаву режисуру, ретельно підібрані декорації, а тлом деяких відеопоезій є місто Кропивницький.

Впевнені, що даний проєкт знайде відгук у молодіжної аудиторії, яка цікавиться мистецтвом та літературою. Дізнатися про проєкт більше і переглянути відеопоезії можна на Фейсбук-сторінці мистецького порталу «Дефіс».

IMG_2052
IMG_2057
IMG_2053
IMG_2058
IMG_2056
Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
0
[object Object]
53 Переглядів