Заходи в слідчому ізоляторі для неповнолітніх ув’язнених

23 серпня до Дня незалежності України в Кіровоградському слідчому ізоляторі для неповнолітніх ув’язнених працівниками обласної бібліотеки для юнацтва ім. О.М. Бойченка було проведено захід під назвою «Без верби й калини немає України».

Юнаки мали можливість детальніше дізнатись про історію створення державних та народних символів України. В процесі обговорення особливо цікавими стали народні легенди про Берегиню – жінку-матір, символ дівочої краси – калину та український рушник.

Так, наприкінці розмови всі дійшли висновку, що для кожного з нас найдорожча та земля, на якій ми народилися, де живуть наші батьки, рідні, де поховані наші предки.

Такі зустрічі стали вже традиційними і підкріплені угодою про співробітництво між обласною бібліотекою для юнацтва ім. О.М. Бойченка та Кіровоградським слідчим ізолятором. Бібліотекарі регулярно організовують масові заходи та перегляд відеофільмів для молоді, що знаходиться в місцях позбавлення волі, сприяючи духовному розвитку і становленню особистості, соціалізації шляхом поширення інформації щодо загальнолюдських цінностей та толерантності в суспільстві.

[object Object]
366 Переглядів
Вибрати мову сайту »