Міжнародний рік овочів і фруктів

Генеральна Асамблея ООН проголосила 2021-й рік Міжнародним роком овочів та фруктів.

Проголошений рік — це можливість підвищити обізнаність щодо важливості овочів і фруктів для кожного з нас, продовольчої безпеки та здоров’я, важливості здорового способу життя.

Овочі та фрукти дуже корисні для здоров’я, для зміцнення імунної системи, загальної профілактики захворювань.

26 травня в бібліотеці пройде День інформації «Овочі та фрукти щодня – запорука міцного здоров’я», впродовж якого відбуватимуться різноманітні заходи, присвячені здоровому харчуванню, вирощуванню фруктів та овочів, екології. Запрошуємо усіх бажаючих переглянути тематичні книжкові виставки, ознайомитися  з новинками літератури та періодичними виданнями.

Міжнародний рік овочів і фруктів

Генеральна Асамблея ООН проголосила 2021-й рік Міжнародним роком овочів та фруктів.

     

Це дасть можливість підвищити обізнаність для кожного з нас щодо важливості овочів і фруктів, продовольчої безпеки та здоров’я.

  

   Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) і Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендують кожному дорослому щодня включати в свій раціон не менше 400 грамів овочів і фруктів.

«Це буде сприяти профілактиці хронічних захворювань, в тому числі раку, діабету, хвороб серця, ожиріння, і дозволить не допустити дефіциту мікроелементів», ‒ відзначили в організації.

В овочах та фруктах міститься багато вітамінів. Термін «вітамін» – прийшов до нас з латинської мови, він є похідним від слова  vita – життя.

Вітаміни – це органічні сполуки з високою біологічною активністю, необхідні для нормальної життєдіяльності живих організмів.

На сьогоднішній день, науці відомо близько 30 різних вітамінів. Всі вони розділені на групи: А, В, С, D, Е і К.

     Вітаміни та мінерали прямо впливають на життєдіяльність живих організмів та їх функціонування, контролюють всі життєві процеси.

Кожен рік світ долає чергові проблеми, проте голод залишається однією зі сталих проблем людства.

На тлі стрімкого зростання населення планети фахівці ООН наголошують на необхідності використання всіх доступних продовольчих ресурсів.

ООН пропонує збільшувати виробництво продуктів, які становлять основу здорового раціону, за допомогою інновацій та передових технологій.

ФАО повідомляє, що 50% вітамінної продукції, виробленої в країнах, що розвиваються, втрачається в різних ланках ланцюжка від збору врожаю до споживання.

Скорочення втрат і псування харчової продукції сприяє підвищенню рівня продовольчої безпеки та поліпшення харчування, скорочення викидів парникових газів, зменшення навантаження на водні і земельні ресурси, а також підвищенню продуктивності і забезпеченню економічного зростання.

Споживачі у заможних країнах викидають таку ж кількість їжі (понад 200 мільйонів тон), що виробляють усі країни Африки південніше Сахари.

Марнування продуктів – ключова проблема промислово розвинених країн.

Дослідники виявили, що фрукти й овочі, в тому числі коренеплоди і бульби, йдуть у смітник найчастіше серед усіх видів харчів.

В Євросоюзі 2,8 млн. землі віддано під виробництво фруктів і ягід і 2,1 млн. – під вирощування овочів.

                     

Лідером із виробництва фруктів є Іспанія.

Найбільшим виробником овочів є Італія.

Україна займає 11-те місце серед найбільших виробників овочів та 45-те місце найбільших виробників фруктів.

Левову частку в цьому обсязі займає картопля, гарбузи, часник та томати.

За останні 10 років сукупний обсяг виробництва овочів та фруктів в Україні становив 2,8-3,3 млн. т. Найбільші щорічні темпи приросту продемонстрували малина, яблука та сливи.

Найпопулярніші овочі та фрукти в Україні

Шановні друзі!

Як що ви хочете більше дізнатися про користь овочів та фруктів, про здорове харчування та багато цікавого з історії  садівництва та городництва – завітайте до нашої бібліотеки. Ми чекаємо на Вас!

+1
[object Object]
205 Переглядів