Міжнародний рік овочів та фруктів

Генеральна Асамблея ООН проголосила 2021рік Міжнародним роком овочів та фруктів, наголошуючи на важливість вживання овочів та фруктів, продовольчої безпеки та здоров’я. Пандемія COVID-19 змусила людство шукати нові шляхи боротьби з голодом і неповноцінним харчуванням, скорочення втрат і псування продовольства.

Для підвищення обізнаності про поживну цінність овочів і фруктів та їх користь для здоров’я, пропагування різноманітного, збалансованого і здорового харчування, здорового способу життя в бібліотеці 26 травня пройшов День інформації «Овочі та фрукти щодня – запорука міцного здоров’я», головною метою якого було широке інформування користувачів з даної тематики, просування книги та читання, популяризація ресурсів, що можуть стати у нагоді молоді в освітньому процесі.

Фахівцями бібліотеки були організовані книжкові виставки «Книги із смаком фруктів та користю овочів», де представлено видання як про корисні властивості овочів та фруктів, здорове харчування так і про те, як виростити овочі та фрукти на присадибній ділянці. На книжковій виставці «Смачні традиції» представлено видання про раціональне харчування, як основу здоров’я людини, про українську кухню та кухні народів світу.

А от викладка «Овочі та фрукти в мистецтві» познайомила відвідувачів із картинами художників, які на своїх полотнах зображали фрукти та овочі. Це Луіс Мелендес, Джузеппе Арчімбольдо, Схотин Флоріс, Поль Гоген, Катерина Білокур та інші.

«Основи здорового харчування». Під такою назвою в книгозбірні пройшла зустріч з нутріціологом, спеціалістом зі здорового харчування Анною Корніловою.

Пані Анна розказала, що повинно бути в раціоні сучасного підлітка; чому, щоб схуднути, треба їсти жирну їжу та які саме жири корисні; навіщо нашому організму клітковина; чим шкідливі солодкі газовані напої та пакетовані соки та багато іншого. На закінчення заходу бібліотекар ознайомила присутніх з літературою з даної теми, яка є у фондах бібліотеки.

В онлайн-форматі працівники книгозбірні також представили ряд заходів. Відеоролик «2021 рік – Міжнародний рік овочів та фруктів», дає можливість користувачам дізнатися більше про важливість споживання овочів та фруктів для кожного з нас, продовольчу безпеку та здоров’я.

Ролик «Овочі та фрукти щодня – запорука міцного здоров’я» поінформує наскільки важливо споживати щодня овочі та фрукти.

Любителі кросвордів зможуть розгадати кросворд «Скарбниця здоров’я»; відео майстер-клас з виготовлення конверта-пам’ятки «Пам’ятай про здоров’я» ще раз нагадає про те, як важливо берегти здоров’я, їсти овочі та фрукти щодня та наповнювати свій організм корисними речовинами.

Без-імені-1024x643
190426529_1388588558179698_1888742828492706706_n
z
Без імені
84-ilyustracziya-ovochi
84-ilyustracziya-ovochi
Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
+1
[object Object]
102 Переглядів