Клуб «ЛІРА»

        

18 жовтня відбулося засідання клубу «Ліра» на тему «Треба слову ніжності додати». Свої твори презентувала студентка Кіровоградського факультету менеджменту і бізнесу Київського національного університету культури і мистецтв Любов Петліцька.

Любов Петліцька писати почала з 8 класу. Перший її твір називався «Дружба сильніша». Під час засідання «лірівців» вона прочитала твори «Подарунок» та «Нетудихата», які сповнені передчуттям духовного оновлення людини, а також розкривають тему трагічного переживання і віри в світле майбутнє. Про себе Люба говорить так: «Пишу прозу. Кажуть, що виходить непогано, тому намагаюсь не підводити своїх читачів».

На творчій майстерні свої вірші прочитали: Карпенко Андрій «Когда ты коснешься моей груди», «На заборе», «Гіпнотизуй мене»; Єжгурова Тетяна «Желтый фонарь», «Таю дождем»; Мілющенко Н.М. «Зігрію я останній свій політ», «А сонце погасити неможливо», «Не плач, не треба – пада лист». Прозу «Дивлюсь я у небо» прочитала Гаврилюк Анна.

Враженнями про поїздку в Крим ‒ на Всеукраїнський фестиваль української книги у м. Феодосії ‒ поділився Дмитро Литвинюк. Він отримав Диплом за створення книги «Кобзар всміхається мені» у номінації «Дитяча літературна творчість» та Подяку «За активну участь у фестивальних заходах».

Із заключним словом виступив майбутній критик Павло Ходаков.

[object Object]
336 Переглядів
Вибрати мову сайту »