У пошуках Дорі

З виходом на екрани мультфільмів «У пошуках Немо» та «У пошуках Дорі», багато юних шанувальників почали більше цікавитися підводним світом, адже він такий непередбачуваний, таємничий та неосяжний. Також популярністю почали користуватися головні герої цих екранізацій – маленькі рибки Марлін, Немо та їх подруга Дорі. Але Дорі – незвичайна жителька моря, вона має особливість – від народження втрачає пам’ять, може забути абсолютно все, що сильно ускладнює її життя. Так сталося і сьогодні під час інформаційно-розважальної подорожі «У пошуках Дорі», проведеної бібліотекарями відділу мистецтв в рамках програми оздоровлення та відпочинку дітей влітку.

Учні НВО № 24 разом із бібліотекарями вирушили на пошуки маленької рибки. Під час морської подорожі на учасників заходу чекали різні острови-станції: «Казковий», «Музичний», «Математично-інтелектуальний», «Кулінарний» та «Світ професій». На вказаних зупинках школярі давали відповіді на питання, пригадували казкових героїв, розпізнавали українські страви, дивилися мультфільми та дізнавалися щось нове.

Подолавши перешкоди, відповівши на всі підготовлені завдання, дітям вдалося знайти Дорі.

Наприкінці заходу школярі з цікавістю гортали літературу про море, морських жителів та фантастичних створінь, жваво обговорювали почутий матеріал та ділилися враженнями.


Warning: unserialize() expects parameter 1 to be string, array given in /var/www/ch1091c002/www/lib.kr.ua/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/ultimate-responsive-image-slider-short-code.php on line 19
[object Object]
308 Переглядів
Вибрати мову сайту »