Вітаємо директора бібліотеки!

Приємною подією для усього колективу Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Є. Маланюка стало нагородження нашого керівника, Савенко Лариси Миколаївни, почесною відзнакою – Грамотою Кіровоградської обласної ради за сумлінну працю, особистий внесок у примноження матеріальних і духовних цінностей, високий професіоналізм, активну громадську позицію.

Лариса Миколаївна очолила бібліотеку у 2002 році. За цей час на її особистому рахунку та рахунку колективу чимало досягнень та реалізованих креативних проєктів для молоді. Вона – ініціатор та організатор масштабних вуличних акцій, серед яких відомий щорічний Фестиваль молодіжної книги на вулиці Дворцовій, бібліопроєктів («Креативна середа», «З екрану в реальність» та ін.).

Під її керівництвом у 2003 році бібліотека виборола перший грант від Посольства США в Україні (Leap – III, Leap – connect ) на відкриття для користувачів бібліотеки безкоштовного Інтернет-центру. На сьогодні подібних проєктів реалізовано близько двадцяти.

Досягнення керівника та колективу мають високу оцінку. У 2010 році Лариса Миколаївна нагороджена відзнакою Президента України – медаллю «За працю і звитягу». Саме під її керівництвом у 2011 році бібліотеку відзначено Дипломом лауреата обласного конкурсу якості «Кращі товари Кіровоградщини» у номінації «Роботи та послуги»; бібліотека отримала звання «Бібліотека року 2015» у Всеукраїнському щорічному конкурсі «Бібліотека року», який проводився Українською бібліотечною асоціацією спільно з Міністерством культури України. Досвід реалізації бібліопроєкту Патріотичний арт-табір включено до збірки «Каталог кращих практик молодіжної роботи в Україні» Міністерства молоді та спорту України.

Лариса Миколаївна займається громадською діяльністю: з 2007 року – голова громадської організації ТІМО «Відкриті двері».

Отже, щиро вітаємо Ларису Миколаївну з відзначенням Грамотою Кіровоградської обласної ради! Бажаємо сил та наснаги, нових професійних досягнень, міцного здоров’я, плідної праці, нових ідей та звершень!

+1
[object Object]
36 Переглядів