Презентації підліткового
фентезі-роману «КРУК ТА ЧОРНИЙ МЕТЕЛИК.
«ВІДГУК ТЕМНИХ СНОВИДІНЬ» Ольги Мігель

27 червня, в рамках ювілейного Х Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» #bookarsenal_lib  в бібліотеці відбулася презентація книги Ольги Мігель “Крук та Чорний Метелик. Відгук темних сновидінь”, другої частини трилогії.

Цього року Фестиваль «Книжковий арсенал» проходив з 23 по 27 червня в умовах карантинних обмежень. Частина подій відбувалася в онлайновому форматі, що дозволило значно розширити коло учасників та надало можливість дистанційним відвідувачам стати активними учасниками цього форуму.

Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» та ВГО Українська бібліотечна асоціація започатковують спільний проєкт «Книжковий Арсенал у твоїй бібліотеці». Тому наша книгозбірня стала однією з локацій промоції читання та популяризації книг у місті Кропивницький.

Прямий ефір презентації транслювався у соціальній мережі Facebook https://fb.watch/6qx7Qqgi7V/ , на сторінці бібліотеки та одночасно на платформі Zoom.

До заходу долучилися молодь та бібліотекарі з області.

«Відгук темних сновидінь» – довгоочікуване продовження трилогії «Крук та Чорний Метелик», в якому гучно вистрілюють загадки та легенди, закладені в першій частині. Стародавні таємниці світу сновидінь знову пробуджуються, вимагаючи розгадати секрети, заховані в тисячоліттях. А міжнародні політичні інтриги загрожують порушити впевненість країни Ануари в тому, що сотня магів-круків здатна стримати будь-кого від зазіхання на її державні кордони.

+1
[object Object]
36 Переглядів