Зупинимо булінг разом. Всі – і я, і ти!!!

Бібліотека виступила партнером ГО ТІМО «Відкриті двері»   у реалізації проєкту «Скажемо булінгу «НІ!».

Адвокаційний проєкт «Скажемо булінгу «НІ!» реалізовано кіноклубом медіа просвіти з прав людини Docudays UA при ГО ТІМО «Відкриті двері»  у рамках «Кампанія з протидії булінгу та насиллю – на підтримку реформи освіти» за сприяння та підтримки ГО «Докудейз».

За підсумками реалізації проєкту  було проведено круглий стіл. Керівник ГО ТІМО «Відкриті двері» Савенко Лариса охарактеризувала діяльність організації та наголосила на актуальності теми булінгу. За умовами проєкту були розроблені пропозиції протидії булінгу, які увійшли до проєкту обласної цільової соціальної програми «Молодь Кіровоградщини на 2021-2025 рр.». 

Модератор проєкту Чередник Анастасія розповіла про показ і обговорення фільму «Булер» в різних організаціях, подякувала всім, хто долучився до реалізації проєкту.

Своїми враження від співпраці  поділилася Вінницька Наталія, директор «Дитячого будинку «Наш дім», старший інспектор відділу соціально-виховної та психологічної служби, майор внутрішньої служби Завада Наталія, начальник відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції у Кіровоградській області, старший лейтенант поліції Білоброва Оксана.

В рамках проєкту було створено буклет «Зупинимо булінг разом», який було розповсюджено під час вуличної акції бібліотеки «Молодь Offline: черпай енергію із книг» (до Дня молоді).

Адвокаційний проєкт «Скажемо булінгу «Ні» згуртував навколо себе коло небайдужих до цієї проблеми людей.

23062021_5
23062021_3
23062021_4
23062021_7
23062021_6
23062021_2
Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
0
[object Object]
82 Переглядів