Навчання для модераторів кіноклубів Docudays UA

Модератор кіноклубу Docudays UA при ГО ТІМО «Відкриті двері» Чередник Анастасія взяла участь у семінарі для модераторів кіноклубів медіапросвіти з прав людини DOCUDAYS UA, організований у межах проєкту DOCU/CLUB – за реформи.

Впродовж навчальних днів розглядали такі теми: організація показів та обговорення стрічок з нової колекції, алгоритми адвокаційних заходів, які реалізуються у рамках проєкту.

Також корисною для просування діяльності кіноклубу була тема «Залучення учасників на подію. Реклама. Робота зі ЗМІ», де комунікаційні менеджерки мережі DOCU/CLUB розповіли, як залучати учасників на події та висвітлювати діяльність кіноклубу в ЗМІ, як правильно писати прес-релізи та анонси, які будуть привертати увагу.

Зважаючи на епідеміологічну ситуацію в країні, покази та обговорення фільмів можуть відбуватися онлайн, тому тема «Онлайн-події та робота в zoom. Безпека під час проведення онлайн-подій» була досить актуальною.

Важливою частиною зустрічі стало знайомство з іншими модераторами — ми всі обмінялися досвідом, залишили один одному контакти, обговорили спільні кінопокази.


Warning: unserialize() expects parameter 1 to be string, array given in /var/www/ch1091c002/www/lib.kr.ua/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/ultimate-responsive-image-slider-short-code.php on line 19
[object Object]
132 Переглядів
Вибрати мову сайту »