Майстер історичного роману

8 липня відзначається 85 років з дня народження відомого українського письменника Валентина Чемериса. Він любив говорити: «Життя вимірюється не кількістю прожитих років, а тим, що встиг зробити, який слід залишив на землі, скільки добра подарував людям». А Валентин Лукич встиг залишити багато прекрасних творів…

Письменник прожив довге життя і весь час писав та вдосконалював свою майстерність до останнього подиху. Результати його праці вражають: за його життя вийшло понад 70 книжок, а це – історичні романи, романи-есеї, збірки гумору і сатири, твори для дітей та навіть фантастика.

Тому на виставці «Слова письменників пророчі» представлено книги різних жанрів, які дають змогу в повноті оцінити широкий письменницький талант автора.

Валентин Чемерис відомий насамперед як автор історичних  романів. З найвідоміших – «Ордер на любов», «Фортеця на Борисфені», «Генерали імперії»,  «Смерть Атея», «Княгиня і хан». Представлена  пригодницько-фантастична повість  «Білий король детективу», роман-казка «Приречені на щастя», збірка гумористичної прози «Як стати щасливим». А  повість про перше кохання «Вітька + Галя» вивчається на уроках української літератури в школі.

Запрошуємо до бібліотеки переглянути ці, та багато інших цікавих книг.

+1
[object Object]
59 Переглядів