Літературно-музична «Креативна середа» з Андрієм Шульгою

У рамках бібліопроєкту «Креативна середа» 14 липняв Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Є. Маланюка відбувся творчий вечір та презентація першої збірки віршів «Резон крылатых грёз» місцевого поета, музиканта, Андрія Шульги.

Андрій Шульга – відомий бард, композитор, виконавець, волонтер, член Конгресу літераторів України та творчого об’єднання «Парус». А ще – учасник та лауреат багатьох Всеукраїнських і регіональних конкурсів і фестивалів, організатор і керівник рок-групи «КонтрВерсія», співзасновник і аранжувальник гурту «Партизан бенд».

Під час заходу автор познайомив усіх присутніх із власною творчістю, зіграв декілька пісень зі збірки «Резон крылатых грёз».

Були присутні на творчому вечорі поета його близькі друзі – музиканти Олексій Іванов, фронтмен гурту «Партизан&бенд» Максим Кушнір та учасниця дуету «Пара Лель» Тамара Алдошина, які виконали із разом із Андрієм Шульгою декілька пісень.

Привітали автора з виходом першої збірки поезій поетеса Антоніна Корінь, поет, музикант та бард Михайло Радкевич, голова правління Кіровоградської обласної громадської організації «Об’єднання болгар «Нашите Хора» Сергій Осадчий.

Під час зустрічі автор розповідав чимало цікавих історій, пов’язаних із музикою та творчістю та розповів про творчі плани на майбутнє. На завершення заходу, усі бажаючі могли познайомитися із книжковою виставкою «І ти так зможеш», присвячену музиці та творчості. На виставці були представлені самовчителі гри на гітарі та книги молодих письменників Кіровоградщини.

IMG_5210
IMG_5238
IMG_5209
IMG_5227
Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
0
[object Object]
15 Переглядів