Шедеври світового живопису

У пошуках істини та сенсу життя людина звертається до мистецтва, що зберігає в собі нетлінні цінності: досвід поколінь, мудрість філософів, натхнення геніїв. Мистецтво несе в своїх творах дух життя, а живопис його окрилює.

Живопис – вид образотворчого мистецтва, художнє зображення видимого світу фарбами на будь-якій поверхні. Зорове втілення задуму здійснюється в живописі за допомогою композиції та малюнка, а колір є найважливішим зображальним та емоційним засобом живопису.

Відображаючи на полотні навколишній світ, художник виражає своє ставлення до нього, що дає підстави мистецтвознавцям визначити манеру і стиль живописця, оперувати поняттями «світовідчуття митця», «колористична палітра» та ін.

20 липня бібліотекарі відділу мистецтв, в рамках літньої читальної зали «Книга під сонцем», представили виставку «Шедеври світового живопису».

Усі, хто цікавиться цією темою, мали змогу ознайомитися з літературою про західноєвропейський живопис та його різні стилі, такі як: барокко і рококо, сюрреалізм, постімпресіонізм, кубізм і т. д.

Також на виставці була представлена література для тих, хто хотів би сам навчитися малювати.

Читачі мали змогу не тільки переглянути книги, але й взяти участь у мистецькій вікторині та власноруч розфарбувати розмальовку на тему «Відомі шедеври живопису».

[object Object]
122 Переглядів
Вибрати мову сайту »