Нарада для голів громад Кіровоградщини

20 липня, в приміщенні Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати відбулась нарада для голів громад Кіровоградщини.  З привітальними словами виступили: голова обласної державної адміністрації  Марія Чорна, голова обласної ради Сергій Шульга та президент Кіровоградської РТПП Ірина Саєнко.

 Учасники заслухали інформацію про можливості грантових програм, як засобу залучення інвестицій.

Представник книгозбірні Активний член ГО ТІМО “Відкриті двері”   Корінь Христина розповіла про можливості проєктної діяльності у сільських громадах, про інформаційний бюлетень, який члени ГО готують кожного місяця. Цей бюлетень  містить в собі можливості фінансування, що можуть спрямовуватися на вирішення суспільно значимих питань в житті сільських та селищних громад.  За посиланням кожен бажаючий зможе завантажити інформаційний бюлетень: http://timo.kr.ua/inform.htm .

Голова обласної ради запропонував провести навчання  з написання грантів. Інформація про діючі грантові програми оновлюється щомісячно на на сайті ГО ТІМО «Відкриті двері», – зазначив Сергій Шульга.


Warning: unserialize() expects parameter 1 to be string, array given in /var/www/ch1091c002/www/lib.kr.ua/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/ultimate-responsive-image-slider-short-code.php on line 19
[object Object]
118 Переглядів
Вибрати мову сайту »