Незалежній Україні – 30!

День Незалежності нашої держави – це національне свято єдності, символ свободи для кожного громадянина країни. Цього року Україна відзначає ювілейний, тридцятий, День Незалежності.

З нагоди свята наша бібліотека підготувала для жителів Кропивницького святкову вуличну акцію «У центрі міста – у серці Незалежності».

До Дня Незалежності України учасники вуличної акції мали можливість виготовити квіти-символи нашої області, а ще – змайструвати стильний квітковий вітрячок «Квітуча мрія – калейдоскоп історії».

Також для гостей свята бібліотекарі підготували незвичайну книжкову виставку-інсталяцію у вигляді великого святкового торту з книгами, які мають автографи відомих українських та місцевих авторів. На книжковій виставці були представлені книги за усі роки Незалежності подаровані авторами.

«Родзинкою» святкування стала Stopкадр фотосушка «На пульсі незалежності», барвистою і пізнавальною була книжкова виставка «Історичні уроки нашого народу», а для активних учасників вуличної акції працівники бібліотеки підготували інтелектуальну вікторину «Незалежній Україні – слава нині і вовік».

Також до вуличної акції долучилися наші партнери – Ком’ютерна Академія ШАГ та ГО «Екскурс-Інформ». Локації наших партнерів користувалися неабияким попитом у містян. Зокрема, юнацтво охоче грало з патріотичними роботами Ком’ютерної Академії ШАГ, а старше покоління із задоволенням взяло участь у краєзнавчій вікторині від ГО «Екскурс-Інформ».\

[object Object]
27 Переглядів