Сторінками історії української державності

Цього року, коли Україна святкує 30 років Незалежності, особливо актуально пригадати, який шлях вона пройшла до 24 серпня 1991 року. Бібліотекарі відділу абонементу спільно зі старшокласниками Центральноукраїнського наукового ліцею-інтернату провели конференцію «Сторінками історії української державності».

Під час спілкування юнаки та дівчата пригадали основні віхи розвитку нашого державотворення, ознайомилися з цікавими історичними фактами, переглянули тематичний відеоролик та світлини.

Також учні підготували і презентували власні повідомлення про визначні постаті: І. Мазепу, П. Орлика та багатьох інших.

Для студентів Кропивницького фахового коледжу харчування та торгівлі було проведено історичний екскурс «Історія українського державотворення».

Під час заходу першокурсники збагатили свої знання з історії становлення української держави, дізналися про багатовікову боротьбу українського народу та його найвидатніших синів за незалежність України, яка протягом свого існування дуже часто страждала від посягань загарбників.

Після заходу студенти ознайомилися з тематичною виставкою «Свою Україну любіть».


Warning: unserialize() expects parameter 1 to be string, array given in /var/www/ch1091c002/www/lib.kr.ua/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/ultimate-responsive-image-slider-short-code.php on line 19
[object Object]
197 Переглядів
Вибрати мову сайту »