Книга – найкраща помічниця студента

Молодь, яка вступає в студентське життя, вже з першого дня перенавантажена інформацією та різними планами. Їм потрібно багато встигнути: звикнути до нової системи навчання, запам’ятати імена сокурсників та викладачів, записатися на додаткові секції та гуртки, а головне – набрати найбільші бали на заняттях. Найвищі оцінки напряму залежать від обсягу прочитаної додаткової навчальної літератури. Саме тому, бібліотекарі відділу абонементу підготували книжкову виставку «Вам, першокурсники», де представили навчальні посібників та інші книги з різних галузей знань, які будуть корисні студентам під час підготовки до занять.

Мета виставки – ознайомити молодь з фондом спеціальної літератури. На виставці представлені книги з гуманітарних дисциплін: Фергюсон Н. «Цивілізація. Як Захід став успішним», Вассерман Н. «Дилеми засновника бізнесу», Чернешенко І. «Управлінські лайфхаки. Прості рішення для керівників», Выготский Л. «Психология развития человека», Фрейд З. «Психоаналетические этюды», Барретт Л. «Як народжуються емоції», Ушаков Л. «Що таке українська література», Еверетт Д. «Походження мови». Також, представлені цікаві підручники з природничих наук: Ровеллі «7 оновних уроків з фізики», Бенджамін А. «Магія математики», Тайсон Н. «Астрофізика для тих, хто цінує час», Перельман Я. Захоплююча геометрія, Гулія Н. «Дивовижна фізика».

Звичайно, ми не оминули і дозвілля студентів та представили на виставці новинки літератури, що задовольнять найвибагливіші смаки.

Отже, щоб переглянути всі наявні підручники та художню літературу завітайте до відділу абонементу. Впевнені, ви знайдете у нас чимало корисного!

+2
[object Object]
18 Переглядів