Математика у світі професій, і не тільки…

17 вересня, в рамках клубу «Профі», старшокласники ЗОШ № 4 відвідали факультет математики, природничих наук та технологій Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.
На порозі Університету молодь зустрів старший викладач кафедри теорії та методики технологічної підготовки, охорони праці та безпеки життєдіяльності Соменко Дмитро Вікторович.
Дмитро Вікторович та його колеги провели для школярів змістовну, пізнавальну та цікаву подорож факультетом. Школярі відвідали спеціалізовані кабінети та лабораторії, які обладнані сучасними приладами, що використовуються студентами під час практичного навчання. Особливо школярів вразила різноманітність спеціальностей на факультеті математики, природничих наук та технологій.
Завдяки цій екскурсії учасники клубу «Профі» сформували уявлення про навчальний процес провідного педагогічного вузу регіону, про наочну базу, методику та теорію викладання природничих наук та технологій.
Велика подяка керівництву та викладачам ЦДПУ імені Володимира Винниченка за надану можливість поринути у світ майбутніх професій.

Warning: unserialize() expects parameter 1 to be string, array given in /var/www/ch1091c002/www/lib.kr.ua/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/ultimate-responsive-image-slider-short-code.php on line 19

[object Object]
260 Переглядів
Вибрати мову сайту »