Толерантність без меж

29 листопада на базі Кіровоградського слідчого ізолятора для неповнолітніх ув’язнених працівниками відділу сприяння технічній творчості молоді обласної бібліотеки для юнацтва ім. О.М. Бойченка було проведено тренінг під назвою «Толерантність – це …».

Юнаки мали можливість детальніше познайомитись один з одним, розповісти про свої позитивні риси характеру та більше дізнатись про інших. В процесі тренінгу хлопці розділились на дві команди, кожній з яких давались завдання. Особливо сподобалось юнакам шукати в книгах приказки, пов’язані з темою толерантності. Уміло впорались команди і з інтерактивним завданням. Учасники приготували імпровізовані сценки, які містили повчальний характер на тему толерантного ставлення в суспільстві. Всі залишились задоволеними від активного та веселого проведення часу.

Подібні заходи на території слідчого ізолятора бібліотекарі проводять кожного місяця. Це – слайд-бесіди, тренінги, а також перегляди відеофільмів. Таким чином бібліотека сприяє духовному розвитку і становленню особистості та соціалізації молоді, що знаходиться в місцях позбавлення волі.


Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
595 Переглядів
Вибрати мову сайту »