Зустріч з Параолімпійським призером

3 грудня – Міжнародний день інвалідів, покликаний привернути увагу до людей з особливими потребами, згуртувати небайдужих довкола вирішення труднощів, з якими цим людям доводиться стикатися щодня. Саме цього дня люди мають змогу знову і знову замислитися над тим, що об’єднує всіх – доброта, милосердя, уважність один до одного, взаємоповага, розуміння.

В Україні понад два з половиною мільйони людей з особливими потребами. І завдання держави – зробити все можливе для того, щоб кожен з них відчував себе повносправною людиною, людиною, яка потрібна суспільству, яка, маючи належні умови для реалізації свого потенціалу, зможе інвестувати в розвиток держави свій досвід, знання, вміння. Усунути всі бар’єри, які стоять чи можуть стояти на шляху до самореалізації кожного, хто потребує особливої опіки, – це тільки краплина у океані, що ми можемо зробити для них.

Слід зазначити, що ті, чий день відзначає міжнародна спільнота, вирізняються особливою силою волі, мужністю, терпимістю. Вони, як ніхто інший, рішучі і здатні на вчинки. Їхні подвиги – добрі уроки тим, хто звик лише нарікати на труднощі, а не долати їх.

5 грудня 2012 року, в рамках циклу заходів «Незламність духу у творчості», в бібліотеці відбулася зустріч з Євгеном Вікторовичем Зінов’євим, членом параолімпійської збірної України з футболу, срібним призером XIV Параолімпійських літніх ігор у Лондоні. Євген Вікторович розповів школярам гімназії імені Т.Г.Шевченка та загальноосвітньої школи № 24 про своє життя, футбольну кар’єру та спортивні здобутки. У присутніх було безліч запитань. Погодьтесь, адже не кожного дня бачиш срібного призера олімпіади та тримаєш в руках справжню медаль.

А ще, школярі із задоволенням взяли автографи у футболіста, який грає у вищій лізі і єдиний представляв Кіровоград на таких іграх міжнародного масштабу.

На прохання пана Євгена, який закінчив у нашому місті школу № 4, працівники бібліотеки організують в січні 2013 року в рамках клубу «Профі» зустріч із школярами його рідної школи.

[object Object]
266 Переглядів
Вибрати мову сайту »