Екологічна вікторина

Спілкуючись із природою, ми заспокоюємося, забуваємо про щоденні турботи, образи, роздратування та невдачі. Людина – частина природи, але ми не завжди пам’ятаємо про це.

Природа дарує стільки енергії і позитивних емоцій, що люди просто зобов’язані жити з нею в гармонії. Треба докорінно змінити своє ставлення до природи та її ресурсів.

Відділ популяризації книги та організації змістовного дозвілля молоді провів вікторину «Бережи природу!» для учнів ЗОШ №4.

Дві команди змагалися в різноманітних конкурсах: «Екологічне лото», «Фантазія», «Відгадай, кому належить голос», «Чиї сліди?», «Відгадай лікарську рослину», «Світ птахів», «Із якого дерева злетів листок?».

Переповнені сміттєзвалища – проблема, яка з кожним роком стає серйознішою. Мільйони тонн відходів отруюють землю, воду, повітря. Перед тим, як щось викидати на смітник треба подумати, чи не можемо ми із цієї речі зробити щось потрібне? Творчим для учнів був конкурс «Друге життя непотрібним речам». Кожна команда отримала однаковий набір речей (поліетиленовий пакет, фольгу, одноразовий посуд, використані диски, кольоровий папір, скріпки, стрічки, клей). Із них пропонувалося зробити оригінальну новорічну прикрасу. Технологія створення її повинна бути безвідходна.

Команди зробили не одну іграшку, а декілька, проявивши кмітливість та креативність мислення.

Учні вкотре переконалися, що кожен може допомогти нашій планеті, дотримуючись наступних правил:

• Не засмічуй природне середовище!

• Прибирай сміття після себе!

• Не забувай гасити вогнище після себе!

• Піклуйся про природу, саджай квіти і дерева!

• Не забувай піклуватись про тварин!

• Бережи довкілля!

• Люби рідний край і планету Земля!


Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
2 329 Переглядів
Вибрати мову сайту »