Кодимо разом

До заходів Тижня коду ЄС, що цього року триває від 9 до 24 жовтня, долучилися працівники та користувачі Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Є. Маланюка.

У відділі сприяння технічній творчості молоді оформлено викладку літератури «ІТ-технології: вчора, сьогодні, завтра».

10 жовтня, під час інтерактиву «Логіка програмування», юні відвідувачі бібліотеки переконалися в тому, що програмувати – це просто і захопливо і розвинути у себе навички кодування та обчислювального мислення може кожен.

11 жовтня у бібліотеці відбулася презентація окулярів віртуальної реальності. Технологія віртуальної реальності не нова: вона бере свій початок ще з 1838 року, коли були винайдені стереоскопічні фотографії та зображення. Понад 20 років тому ця технологія була дуже популярною у США, але через те, що пристрої були не досконалими та дуже важкими, інтерес до неї швидко згаснув. Сьогодні пристрої стали легшими, а технології більш довершеними.

Віртуальна реальність відкриває безмежні можливості для навчання, творчості та розваг. За допомогою цієї технології можна подорожувати світом, насолоджуватись його мальовничими куточками та якісно змінити вивчення таких шкільних предметів як географія, історія, фізика та, навіть, література.

Тож, запрошуємо майбутніх програмістів до бібліотеки досліджувати нові ідеї та впроваджувати інновації для майбутнього.

0
[object Object]
17 Переглядів