Ласкаво просимо!

12-13 грудня 2012 року нашу бібліотеку відвідали бібліотекарі відділу дозвілля та творчості молоді Луганської обласної бібліотеки для юнацтва Олена Ерьоменко та Олена Жогова. Метою дружнього візиту було знайомство з роботою нашої бібліотеки та обмін досвідом.

В рамках насиченої інформаційної та дозвіллевої програми перебування на Кіровоградській землі наші колеги отримали вичерпну інформацію про роботу кожного відділу бібліотеки: поспілкувалися з колегами, відвідали майстер-класи, засідання клубів за інтересами, день інформації, курси комп’ютерної грамотності та інші заходи, що відбувалися в бібліотеці.

Оглядово познайомились луганчани і з обласною універсальною науковою бібліотекою ім. Д.Чижевського, побували на екскурсіях в обласному художньому музеї та обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М.Л.Кропивницького.

Луганська обласна бібліотека для юнацтва є однією з найкращих бібліотек для юнацтва в Україні, тож нам було особливо приємно отримати від колег-луганчан схвальну оцінку нашої роботи. «Вам дійсно є чим гордитися» – зазначила Олена Ерьоменко, завідувач відділу дозвілля та творчості молоді.

Гості пообіцяли обов’язково повернутися до Кіровограду навесні, щоб відвідати «Фестиваль молодіжної книги на вулиці Дворцовій». Ми ж з задоволенням раді зустрічати в стінах бібліотеки колег з усіх куточків України.


Loading image... Loading image...
[object Object]
302 Переглядів
Вибрати мову сайту »