Україна – країна нескорених

Бібліотекарі відділу популяризації книги запропонували учням Кропивницького професійного ліцею сфери послуг і торгівлі на уроці гідності «Подвиг, що непідвладний часу» обговорити поняття гідність та свобода. Учасники звернули свою увагу та те, що Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року, Революція Гідності, є яскравим прикладом гідності та свободи.

Щоб зрозуміти, як все відбувалося , прослідкували розвиток  подій день за днем. Молодь зрозуміла, що українці вийшли на Майдан по всій Україні не просто відстоювати своє право на Євроінтергацію, а право на життя в країні, де поважають честь і гідність кожного громадянина, де немає насильства, де кожна людина має свої прав.

Під час спілкування наголосили, що Революція Гідності змінила нашу ментальність.  Але шанс на зміни дістався нам дорогою ціною – ціною людських втрат. Кожного дня, щогодини Україна виборює право бути суверенною, єдиною державою.    


Warning: unserialize() expects parameter 1 to be string, array given in /var/www/ch1091c002/www/lib.kr.ua/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/ultimate-responsive-image-slider-short-code.php on line 19

Warning: base64_decode() expects parameter 1 to be string, array given in /var/www/ch1091c002/www/lib.kr.ua/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/uris-layout.php on line 16
No Slide Found In Slider.
[object Object]
146 Переглядів
Вибрати мову сайту »