Гарний настрій – запорука щастя

Бібліотекарі відділу популяризації книги та організації змістовного дозвілля молоді спільно з Юлією Захарченко, психологом Головного управління ДСНС України у Кіровоградській області, провели для учнів ЗШ № 4 тренінг «Настрій – окей».

 Діти дізналися, що настрій здатний впливати на процеси у нашому організмі.  Якщо людина концентрується на позитивних емоціях, це спонукає її до діяльності й досягненні корисного результату. Позитивні емоції підвищують імунітет і не дають розвиватися депресії. Діти навчилися розрізняти свої емоції та намагалися знайти шляхи вирішення подолання проблемних ситуацій.

На завершення учасники створили плакат з приємними побажаннями один одному, які будуть допомагати їм справлятися з негативом.


Warning: unserialize() expects parameter 1 to be string, array given in /var/www/ch1091c002/www/lib.kr.ua/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/ultimate-responsive-image-slider-short-code.php on line 19

Warning: base64_decode() expects parameter 1 to be string, array given in /var/www/ch1091c002/www/lib.kr.ua/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/uris-layout.php on line 16
No Slide Found In Slider.
[object Object]
195 Переглядів
Вибрати мову сайту »