Взаємне кохання – найкращій дарунок на День святого Валентина!

Саме це доводили бібліотекарі, відвідувачі та гості Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. О.М. Бойченка протягом дії акції «Святкуємо разом з бібліотекою – День святого Валентина». Напередодні свята, а саме 13 лютого, в стінах бібліотеки панував надзвичайний настрій! І це не дивно, адже в храмі книги з цього дня оселилася любов!

Вже з самого ранку активно працювала «Пошта Амура», де відвідувачі бібліотеки залишали «валентинки» не лише своїм друзям та коханим, але й своїм улюбленим бібліотекарям! Молодь охоче відвідувала цікаві заходи, знайомилась з виставками: книжковою – «Кохання в мистецтві» та виставкою-інсталяцією «Романтична вечеря». Особливим попитом користувався інформаційний стенд «А як ти святкуєш день святого Валентина?». Тут можна було дізнатися про традиції відзначення свята в різних країнах світу, отримати поради щодо можливих подарунків коханим та друзям, підглянути ідеї щодо організації власного святкування.

Кульмінацією акції стала конкурсна програма «Ти – поруч, і все прекрасно!». Захід, що привернув увагу всіх відвідувачів бібліотеки, запам’ятається і учасникам, і глядачам. Адже на очах у гостей свята народжувалось справжнє кохання! Веселі хлопці з Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету Геворг Місаркян, Іван Жданов, Сергій Ситник, Антон Лушпай та Олексій Заплатніков в рамках конкурсної програми змагалися за серця чарівних дівчат з економіко-правового коледжу Кіровоградського інституту комерції – Олени Холодович, Дар’ї Наумової, Юлії Байбароші, Олени Петрів та Каріни Голубовської. Для того, щоб якнайкраще представити себе, учасники «Кохання з першого погляду» підготували цікаві презентації. А в різноманітних конкурсних завданнях вони мали нагоду ближче познайомитись та пізнати один одного. Хлопці та дівчата намагалися показати лише свої найкращі якості, але ведучі заходу, бібліотекарі Юлія Олексієнко та Олена Завірюха, підготували для конкурсантів каверзні запитання та цікаві завдання, тож учасникам подекуди доводилося дуже постаратися, щоб знайти вихід із складної ситуації. Та все ж молодь витримала усі випробування: за підсумками конкурсної програми співпали 2 пари учасників. На жаль, за умовами програми, лише одна пара могла отримати чудовий подарунок – романтичну вечерю на двох в оновленому кафе «В контакте», тому ведучі влаштували для новостворених пар ще одне випробування. Молоді люди, на швидкість, мали скласти розбите серце. Але й тут не обійшлося без сюрпризів від ведучих, зробити це пари мали міцно тримаючи один одного за руки – тож могли працювати лише 2-ма руками – однією жіночою та однією чоловічою!!!! За результатами цього конкурсу перемогу здобула пара Івана Жданова та Олени Холодович. Саме вони отримали заповітне запрошення від представника кафе «В контакте» Вікторії Драч. Інші учасники також не залишились без подарунків – регіональний представник компанії «Орифлейм» Ангеліна Крістя вручила хлопцям та дівчатам чудові косметичні набори, а партнер акції – ковзанка «Слайз» подарувала учасникам абонементи на відвідування.

Надзвичайні враження та емоції протягом святкової програми дарували присутнім гості заходу. Задав романтичний настрій свята викладач музичної школи №1 ім. Г.Г. Нейгауза Денис Чернецький. Його надзвичайні соло на саксофоні полонили серця присутніх. Пісні про кохання у виконанні барда міського будинку вчителя Андрія Шульги заворожили дівчат, а палкі східні танці від учениць театральної студії сучасної хореографії «Маріца» захопили хлопців.

Свято минуло, пара переможців відправилась продовжувати своє романтичне знайомство в кафе «В контакте», а ми бажаємо усім любові та кохання і обов’язково – взаємного.


Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
852 Переглядів
Вибрати мову сайту »