Гітлер і Сталін – найвідоміші тирани ХХ століття

Продовжуємо знайомити Вас із книгами, які бібліотека отримала від #Український_інститут_книги за Програмою поповнення бібліотечних фондів.

Відділ популяризації книги пропонує користувачам книгу «Гітлер і Сталін. Тирани і Друга світова війна». Це результат тридцятирічного дослідження даної теми Лоренсом Рісом. Автор у передмові наголошує, що він з роками дедалі більше замислювався над порівняннями цих лідерів та їхніх режимів. Виникали питання: «Якими були головні відмінності між Гітлером і Сталіним? У чому режими були схожі?».

Кожен з нас також задумувався: «Чому мільйони людей йшли за тиранами? Чому вірили і здійснювали заради них жахливі злочини?»

Лоренс Ріс упродовж багатьох років разом зі знімальними групами їздив від Сибіру до України, від Калмикії до Баренцового моря і від Литви до Волги. Зустрічався з колишніми офіцерами НКВС, із селянами, що постраждали і від есесівців, і від червоних партизан, з ветеранами грандіозних битв. І, на сам кінець, автор запевняє, що хоча праця історична, він вважає, що вона актуальна і в наш час. У світі лишається ще чимало тиранів. І деякі з них мають засоби для знищення нас усіх.

[object Object]
253 Переглядів
Вибрати мову сайту »