Письменники-ювіляри

У 2022 році відділ абонементу започатковує серію книжкових виставок, які презентують найкращі книги зарубіжних письменників-ювілярів.

Перша виставка із циклу присвячена Джону Рональду Толкіну. В січні 2022 року весь світ відзначає 130 років від дня народження відомого англійського письменника, лінгвіста, поета, професора Оксфордського університету, батька сучасної фентезі-літератури, автора усім відомих епопей «Гобіт, або Туди і звідти» та «Володар перснів», які стали основою роьових ігор, що захопили світ.

Цікаво, що письменником Толкін став випадково. Почалося все з того, що вечорами він розповідав своїм дітям казки, частина з яких була перенесена на папір. Одна з історій Джона Рональда потрапила до його студентки, а вона, в свою чергу, показала її знайомому видавцю, який схвалив рукопис «Гобіт» до друку. Книга мала шалену популярність і, на вимогу читачів, Толкін почав працювати над продовженням історії «Володар перснів».

Попри вищезгадані твори у автора є й інші роботи в жанрі фентезі, з якими пропонуємо ознайомитися на книжковій виставці «Письменники-ювіляри» у відділі абонементу юнацької книгозбірні.

[object Object]
246 Переглядів
Вибрати мову сайту »