Світ особистості

Продовжуємо знайомити Вас із книгами, які бібліотека отримала від #Український_інститут_книги за Програмою поповнення бібліотечних фондів.

 Сергій Павленко у книзі  «Іван Мазепа. Догетьманський період» пропонує зануритися у світ джерел, фактів, які досить істотно змінять ваші уявлення про українського діяча-державника.

Дослідники-мазепознавці практично не надавали великого значення життєпису І. Мазепи в період до його гетьманства. Тож авторові важливо прослідкувати  нелегкий шлях становлення, зростання його як політичного діяча, адже він став володарем булави вже у зрілому віці.

Глибокий та всебічний аналіз джерельного матеріалу сприяв уточненню біографічних подробиць із життя, навчання І. Мазепи у 1650-1660 роках, під час служби у гетьмана П. Дорошенка.

Уперше детальніше, на основі нових документів, висвітлено життєвий шлях старшини, який під час скрутних обставин попав на Лівобережжя і почав службу у гетьмана І. Самойловича. Досліджено хід поїздок І. Мазепи у Москву, зростання його як дипломата й довірника володаря булави. Дізнавайтеся про Івана Мазепу більше разом з нами. Книга чекає вас у відділі популяризації книги.

[object Object]
13 Переглядів