Нові надходження січень 2022 ч.2

1.Плесконос Андрій

         Національна кулінарна спадщина України / Андрій Плесконос; гол. ред. В. Строля. -К. : Балтія Друк, 2021. -170 с. : кол. іл. –ISBN 978-617-518-030-3 Ця книга покликана допомогти визначитися в різноманітті української кухні – не просто дати інформацію про найбільш популярні місцеві страви, які ви найчастіше знайдете в ресторанах, але також розповісти історію виникнення цих страв і їх значення в житті українського народу.


2.Коляда Ігор

         Ігор Сікорський / Ігор Коляда; худож.-оформ. О. Гугалова-Мєшкова. -Х. : Фоліо, 2021. -121 с. : іл. -(Сер. “Знамениті українці”). –ISBN 978-966-9515-2 Ця книжка містить відомості про походження Ігоря Сікорського, його батьків — родину Сікорських, яку добре знали в Києві, та розкриває феномен авіаконструктора зі світовим ім’ям. До видання також увійшли згадки про релігійно-філософську творчість цього великого трудівника.


3.Бебешко Лідія

         Вишивальні традиції України. Білі та писані сорочки  / Лідія Бебешко; ред. М. Бєднік. -Х. : Книжковий клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”, 2021. -160 с. : іл. –ISBN 978-617-12-8593-4 Візитівкою цього видання є чарівні вишиванки Українського Поділля, Східного і Західного, цікаві й самобутні за типами кроїв, колористикою вишивки, її компонуванням і технологіями виконання. Книжка стане корисною для вишивальниць і вишивальників з різними ступенями технологічної підготовки — від початківців до мистців елітарного класу.


4.Івченко Зоряна

         Готуємо по-українськи / Зоряна Івченко; ред. Б. Антоняк. -Львів : Урбіно, 2021. -160 с. : фото. кол. –ISBN 978-966-2647-75-4 Книга відомої фуд-блогерки Зоряни Івченко, авторки понад двох десятків кулінарних книжок, призначається як для вправних куховарів, так і для початківців: кожен знайде тут рецепти до душі. Любите проводити на кухні багато часу й дивувати рідних та друзів утіленням вишуканих рецептів? Обожнюєте смачненьке, але не любите годинами стриміти біля плити? У цій книзі знайдуться рецепти для кожного — геть усе, від закусок аж до десертів. Рецепти, кожен з яких авторка готувала власноруч, перевіряючи складники та пропорції, супроводжуються її ж фото в улюбленому рустикальному стилі.


5.Клопотенко Євген

         Зваблення їжею з українським смаком / Євген Клопотенко; ред. О. Татьянченко, Г. Лі, І. Руднєвська [та ін.]  ; фото Ю. Міницька, Ю. Гамова, М. Борисенко. -К. : Книголав, 2021. -176 с. -(Сер. “Полиця нон-фікшн”). –ISBN 978-617-7820-57-3 Зваблення їжею з українським смаком” – це вже друга книжка відомого шеф-кухаря, кулінарного експерта та телеведучого Євгена Клопотенка, яка виходить у видавництві #книголав. Автор протягом кількох років досліджував історію національних страв, вивчав кулінарну літературу різних часів, мандрував всією країною, спілкувався з істориками, щоб сформувати власне розуміння української кухні і викласти його у новій книжці. У ній — 70 авторських рецептів давніх страв, які розділено на 9 розділів. Ви дізнаєтесь як приготувати супи та юшки, страви з м’яса, риби, овочів та грибів, каші, напої, закуски, випічку та солодке.


6.Клопотенко Євген

         Зваблення їжею : 70 рецептів, які захочеться готувати  / Євген Клопотенко; фото Ю. Міницька, Ю. Гамова ; ред. : О. Татьянченко, Г. Лі, О. Любенко. -К. : Книголав, 2021. -192 с. : фото. кол. -(Сер. “Полиця нон-фікшн”). –ISBN 978-617-7563-76-0 Збірка рецептів змінить уявлення багатьох українців про страви зі звичайних інгредієнтів, розкаже, як вдосконалити їх подачу та спосіб приготування. «Зваблення їжею: 70 рецептів, які захочеться готувати» –  це авторські рецепти Євгена Клопотенка експерта ранкової програми «Сніданок з 1+1»  та реформатора шкільного харчування в Україні.

[object Object]
22 Переглядів