Террі Пратчет від Українського інституту книги

Література в стилі «фентезі» має як своїх письменників-фаворитів, так і все збільшується коло її шанувальників. Одним з таких фаворитів є Террі Пратчетт, англійський письменник, офіцер Ордену Британської імперії, лицар-бакалавр.

Його літературна спадщина досить велика, тільки серія «Дискосвіт» налічує 41 роман, 5 оповідань, 3 довідники і одну куховарську книгу.

Познайомимо Вас із п’ятьма книгами Пратчетта, які бібліотека отримала в січні 2022 року від #Український_інститут_книги. 

«Вільні малолюдці» це перший роман із циклу «Тіфані», читач знайомиться з новою харизматичною героїнею – Тіфані Болячкою. Ця дев’ятирічна дівчинка, кмітлива і допитлива є природженою відьмочкою.

«Відьми за кордоном» – третій роман циклу «Відьми» серії «Дискосвіт», який розповідає про карколомні пригоди: польоти й перетворення, азартні ігри й погоня, зустрічі з персонажами казок та літературних творів.

«Глиняні ноги» – третій роман із циклу «Варта» серії «Дискосвіт». Нове розслідування злочину проти правителя Ветінарі міською вартою розпочалося. В Анк-Морпорку зароджується потужний рух големів: з малої іскри свідомості до тривалої і дуже поміркованої визвольної боротьби.

«Ерік» – це дев’ята книжка у серії «Дискосвіт» та четверта у циклі «Ринсвінд», в якій головний герой демонолог-початківець просить демона виконати свої заповітні три бажання. Але незважаючи на те, що на місці демона з’являється чарівник-невдаха Ринсвінд, бажання Еріка починають здійснюваится.

«Крадій часу» – п’ятий і заключний роман із циклу «Смерть» серії «Дискосвіт». Досконало точний годинник для мешканців Дискосвіту приносить небезпеку, і тут за порятунок світу беруться історичні ченці – монастирський підмітальник Лу-Тзе та його обдарований учень Лобсанг Лудд. В фондах юнацької книгозбірні більше двадцяти видань творів Террі Пратчетта, так що чекаємо всіх, хто читає літературу в жанрі «фентезі» до відділу абонементу.

[object Object]
18 Переглядів