Вільний час у бібліотеці

Вільний час у бібліотеці

Сьогодні у відділ мистецтв завітали учні Кропивницького професійного ліцею сфери послуг і торгівлі. Бібліотекарі розповіли молоді про книгозбірню та провели екскурсію її відділами.

Молодь мала змогу переглянути виставку ляльок від майстрині Олени Рябченко з Олександрійського району. Дівчата із захопленням розглядали вироби, намагалися розпізнати, який матеріал лежить в основі кожної ляльки – солоне тісто, ладол чи косклей та ділилися своїми вподобаннями.

Наприкінці зустрічі висловили бажання написати пані Олені свої враження від перегляду. Бібліотекарі також підготували для учнів підбірку літератури з історії костюму різних народів та епох, адже сучасна молодь дуже талановита та прагне реалізації, а книги якнайкраще сприяють цьому.


Warning: unserialize() expects parameter 1 to be string, array given in /var/www/ch1091c002/www/lib.kr.ua/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/ultimate-responsive-image-slider-short-code.php on line 19

Warning: base64_decode() expects parameter 1 to be string, array given in /var/www/ch1091c002/www/lib.kr.ua/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/uris-layout.php on line 16
No Slide Found In Slider.
[object Object]
185 Переглядів
Вибрати мову сайту »