У світі татуювань

Сьогодні часто можна зустріти людей, тіла яких розмальовані витонченим татуюванням. В Україні відкриваються сотні тату-салонів.

18 березня працівники відділу популяризації книги та організації змістовного дозвілля молоді разом зі студентами Кіровоградського національного технічного університету провели неконференцію «Татуювання: мода чи безглуздя?»

Татуювання – це певний оберіг людини, який вона не може ні подарувати, ні продати. Побутує думка: якщо татуювання вивести, то зображення може помститися колишньому господареві.

У стародавні часи мати татуювання могли лише вожді, чаклуни й жерці. У наші дні це зробити може будь-яка людина. Але чи варто?

Багато хто уже в похилому віці дуже шкодує про те, що зробив у молодості, та час, як відомо, повернути назад неможливо…

Перед тим, як прикрасити своє тіло татуюванням, треба добре подумати: чи варто це робити взагалі?

Татуювання – це процес нанесення на тіло малюнків шляхом вколювання і введення під шкіру спеціальної фарби. Процедура досить болісна.

Татуювання поширене практично у всіх країнах світу (крім деяких районів Китаю), однак набагато частіше зустрічається в людей зі світлою шкірою. У темношкірих народів більшою популярністю користується метод шрамування – спеціальне нанесення на тіло шрамів, із яких утворюється малюнок або візерунок.

Якщо ви все-таки вирішили зробити татуювання, то запам’ятайте, що робити його повинен тільки майстер тату-салону. Голки обов’язково повинні бути одноразові в закритій, запаяній упаковці. Контейнер із фарбою також одноразовий. Треба подивитися, в якому стані кабінет, чи дотримано елементарних правил гігієни. Майстер перед процедурою повинен одягнути рукавички. Частини машинки, які знімаються, він повинен завчасно дезінфікувати і стерилізувати.

Отже, татуювання – не просто симпатична прикраса, це те, що залишається із людиною на все життя.


Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
269 Переглядів
Вибрати мову сайту »