Усе життя – театр

27 березня весь світ відзначає Міжнародний день театру. Цей день став справжнім святом не тільки для акторів сцени, але й для мільйонів глядачів. Саме театр був і залишається могутнім засобом утвердження загальнолюдських цінностей, джерелом високої духовності і натхнення.

До Міжнародного дня театру, у відділі мистецтв оформлено книжкову виставку «Усе життя – театр», на якій представлено книги з історії розвитку театрального мистецтва від античності до наших часів та українського театру зокрема.

Більше дізнатися про творчість українських корифеїв та віхи розвитку українського театру ХХ – ХХІ ст. допоможуть книги, представлені у розділі «Театр корифеїв»: Володимира Шурапова «Театр Марка Кропивницького: минуле і сучасне», «Марко Кропивницький та його спадкоємці»; Наталії Бабанської «Талан. Життя та творчість Марії Заньковецької», Івана Мар’яненка «Минуле українського театру», Валерія Гайдабури «Театральні автографи часу».

Розділ «Театральне життя в біографіях…» містить літературу, що розкриває творчість талановитих українських акторів театру: Богдана Ступки, Ади Роговцевої, Мар’яна Крушельницького, Леся Курбаса.

[object Object]
182 Переглядів
Вибрати мову сайту »