Творчий портрет відомого письменника

27 квітня в нашій бібліотеці відбулася онлайн-зустріч письменника Олександра Косенка з старшокласниками Центральноукраїнського наукового ліцею-інтернату.

Олександр Іванович на початку спілкування розповів про літературний клуб «Ліра», що діє у відділі абонементу вже не один десяток років, і яким він опікується в літературному плані. Саме тут творчі бібліотекарі разом з письменниками допомагають в становленні літературної особистості підростаючого покоління.

На заході школярі мали змогу ознайомитися з поетичними збірками письменника «На сьомий день», «Егрегор», «Апостроф», «Гартування води», послухати деякі твори з обраних збірок та спільно обговорити їх.

Під час зустрічі Олександр Косенко розповів чому дав саме такі назви своїм книгам. Олександр Косенко також звернув увагу на користь від читання, особливо для молодого покоління, та зауважив, що читання формує матрицю особистості людини.

Зустріч в формі діалогу: письменник-молодь пройшла надзвичайно цікаво, в теплій та невимушеній атмосфері, тому сподіваємося, що наступні зустрічі стануть не менш потрібними для становлення молодої творчої особистості.


Warning: unserialize() expects parameter 1 to be string, array given in /var/www/ch1091c002/www/lib.kr.ua/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/ultimate-responsive-image-slider-short-code.php on line 19

Warning: base64_decode() expects parameter 1 to be string, array given in /var/www/ch1091c002/www/lib.kr.ua/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/uris-layout.php on line 16
No Slide Found In Slider.
[object Object]
205 Переглядів