Нові книги в бібліотеці.

Шановні друзі. Пропонуємо вам ознайомитися з новими книгами, що надійшли до відділу інформаційно- бібліографічних послуг та краєзнавства. Тут кожен знайде для себе цікаву та потрібну інформацію. Тож читайте, знаходьте цікаве, пізнавальне, насолоджуйтесь читанням!

Вони змінили світ. Лікарі й біологи / уклад. Е. Заржицької, К. Шаповалова ; іл. Н. Шерстюк ; гол. ред. Л. Гуменна. ‒ Дніпро : Юнісофт, 2021. ‒120 с. : кол. іл. ‒(Сер. «Найкращий подарунок» ).

Книга знайомить з легендарними вченими – від Гіппократа до Флемінга. Тут можна дізнатись про геніальні відкриття, ризиковані наукові експедиції, шукачів доісторичних істот, безстрашних мисливців на мікробів…Це розповідь про людей , безмежно закоханих у свою справу, – і про те, як важливо попри все зберігати вірність своїм мріям. Історія великих лікарів і біологів, що змінили світ.

Кемп Роб. Хороші хлопці. 50 героїв, що змінили світ добротою / Роб Кемп; пер. з англ. Е. Честер ; ред. Ю. Конопляна. ‒ К. : Книголав, 2020. ‒ 120 с.

Книга «Хороші хлопці» знайомить читача з 50 героями, які показали, що змінити світ можна без меча і власного літака. Тут зібрані історії дивовижних чоловіків, серед яких Мухаммед Алі, Ліонель Мессі, Сергій Жажан та ін. Ця книга відзначає важливі вчинки справжніх героїв і простих чоловіків і доводить, що бути добрим справді круто.

Словник церковних термінів / Є. Романенко; ред. О. Варакута. ‒ К. : Ліра-  К, 2021. ‒ 532 c.

Це видання допоможе розібратись в основних питаннях православної віри, в церковних святах і таїнствах церкви, сформує основні уявлення про богослужіння, одяг священнослужителів, літургічне приладдя, структуру церковної ієрархії.

Смірнов О. Ю. Медична біологія : енциклопедичний довідник / О. Ю. Смірнов. ‒ К. : Ліра-К, 2020. ‒ 508 с.

Довідник містить близько 4100 термінів і визначень, що вивчаються в курсі медичної біології, а також низку медичних і загальнонаукових термінів, включаючи синоніми. Книга суттєво доповнює наявні підручники й допоможе  читачеві в самостійній роботі з навчальною й науковою літературою.

Озевич Тіна. Great ! Велика Британія для допитливих / Тіна Озевич; пер. з пол. Б. Антоняк ; іл. З. Франковської. ‒ Львів : Урбіно, 2020. ‒ 192 с.

Усім відомо, що у Великій Британії лівобічний рух, а довжину вимірюють у фунтах. І що в них є королева.. Та чи бачили ви стометрових білих коней на зелених пагорбах і круків, яких годують тістечками з кров’ю? Брали участь у перегонах за сиром і гонитві зі сковорідками? Чули про дверцята до світу ельфів, покинуті монастирі й камяні кола, у яких час плине повільніше? Такої Великої Британії ви ще не знаєте.

[object Object]
172 Переглядів
Вибрати мову сайту »